Ashley Tisdale fanų forumas
Užsiregistruok :))
Ashley Tisdale fanų forumas
Užsiregistruok :))
Ashley Tisdale fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale fanų forumas


 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Uogos dieneles ;]]

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeKv. 10 22, 2009 6:31 pm

Sveikos visos ;]]]
Šiandiena jau buvo ne paprasta diena man,nes paskutinė diena prieš atostogas. Uogos dieneles ;]] 428975
Nu atsikėliau 06:00,ir nebenorėjau miego nu tik biški ;DD Keista šiaip buvo.
Atsiprausiau,apsiregiau,pavalgiau ir AlOhA visiems Uoga keliauja šule Uogos dieneles ;]] 509248
1.Lietuvių-Pamokoje sedėjo dyriko pavaduotoja,taj mūsų ta debilėė mokytoja taip vaidino...Krč turėjau sedėt kaip statula kažkokia. Uogos dieneles ;]] 31184
2.Anglų-Nieko sunkaus neveikėm,pratybasi r gramatikas darėm + plepėjom ;DD
3.Muzika-Atsiskaitinėjo keli mokiniai,o poto nauja tema mokinomes. Uogos dieneles ;]] 766945
4.Etika-Dievinu Etikos mokytoja Uogos dieneles ;]] 43869 Jus ja pamatytumet,ir pabūtumet pamokoje atsakau neišeitumet iš tos klasės.Kalbėjom apie ,,Abra kadabra" Uogos dieneles ;]] 509248
5.Istorija-Rašem naujų temų sakinius ir sąvokas.
6.Rusų-Jeeee nebuvo rusų. Uogos dieneles ;]] 428975
________________________
Uoga paržygiamvo atgal,pasidarė valgyt,sudauže lekšte ir puodelį įsijungė mz ir iki db sėdi čia Uogos dieneles ;]] 41701 Uogos dieneles ;]] 43869
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeŠt. 10 24, 2009 6:27 pm

Db papasakosiu apie vakaryskte diena nes velai gryzau : )) Uogos dieneles ;]] 36386
Atsikėliau 8h ir visiškai nenorėjau miego.Prisėdau prie pc,pažiurėjau tw.Ir gavau iš draugės žinute,kad mieste kažkur rengiama diskone,aš aišku sutikau,paplatinau draugėms ;DD
Bandžiau pratempti laiką iki 2h. Uogos dieneles ;]] 96626
2h-Važiavau su drauge i akra į ledo areną.Pačiuožinėjom,pamatėm už stiklo du draugus,su jais pasivakščiojom,pažaidėm su telefais ir su bestę išvarėm i diskonę. Uogos dieneles ;]] 91332
Diskone-Iš pradžių buvo talentų šou o poto tik diskonė.Per talentus karočia daug žmonių buvo,bet šoko tokie du baxūrai,nu i nx jie tokie gražus... Uogos dieneles ;]] 759598 Uogos dieneles ;]] 759598
Paskuj specialiai Uoga bando prie jų prisitrinti,atsisėdau.Nu ir karočia su jais kažkokios 2 mergos atėjusios ir sau sėdi kalbasi apsikabinę,nepasiseke Uogos dieneles ;]] 766945
Paskuj šokau nesustodama ir nesuvaldoma :D:
21 baigėsi ir variau namo dajnuodava ir šokdama. Uogos dieneles ;]] 686146 Aišku nebuvau girta Uogos dieneles ;]] 509248
Tokia buvo mano diena Uogos dieneles ;]] 41701 Uogos dieneles ;]] 509248
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:28 pm

Kaip as cia senaj rasiau...
Nu tai papasakosiu apie vakarykste dienele Uogos dieneles ;]] 656888
----------------------------------------------
Atsikėliau,galvoju "Šeštadienis...." Ir į galva dašuto kad šnd ryte rodo nerealu filma,isijungiu tw dar nerodo galvoju : "Ačiū dievuj...".Atsiguliau vėl ir biškiuka norėjau pagulėti,bet užmigau ir praleidau puse fimo..."Velnias" Uogos dieneles ;]] 127935
Atkeliauja pas mane mano kaimynė,norėjo susitikti.Aš apsirengiau,susikuičiau ir nuejau pas ją.Pabuvom pas mane,pasedėjom prie pc. Uogos dieneles ;]] 239894
Kai ji išejo,įsijungiau skype,ir pachatinau su draugę,ir žiūriu kad kažkokioa ji keista... Uogos dieneles ;]] 58649
Pasirodo,kad jei atsiuntė kažkokį saitą,o jame reikėjo kažka išsaugoti,ji išsaugojo,ir jai skypej virusas db...O būtent tas dūxas kuris jai tą atsiuntė jei siunte su mano skaipo vardu,ir visiems bevejk jos kontaktams mūsų beveik visas chatas išsisiuntinėjo Uogos dieneles ;]] 127935 Uogos dieneles ;]] 58649
Paskuj laukiau mamos,ir kai grįžo,varėm į akrą.O toliau,grįžau,ir prisiminiau kad 22:00 prasideda "Ir velnias dėvi prada",nuejau žiureti tw.Bet per kažkelintą reklamą užmigau Uogos dieneles ;]] 737826
Taip ir baigėsi mano dienaaa Uogos dieneles ;]] 161124
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
Gaby
Daraisi makiažą su Ashley
Gaby


Pranešimų skaičius : 668
Join date : 2009-09-19

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 7:41 pm

Ašh irgi per kažkelintąą reklamą užmigau ;DD
Atgal į viršų Go down
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeTr. 11 18, 2009 4:03 am

;D
------------------
ANTRADIENIS.
Atsikėliau,pavalgiau,susikuičiau ir jau išlėkiau į šūūlę.
Atejnu,ir nieko,tuščia.Jau 7:45 ir nei vieno,7:50 pradėjo rinktis klasiokai...
Anglų-Puse pam. nebuvo,nes bernai puse pamokos nešė kėdes į aktų salę,kažkokiam renginiui,o poto aš likusią dalį rašiau kontrą.. Uogos dieneles ;]] 127935
Matematika-Juuhuu!!!Mokytoja uždavė užduočių ir "trumpam" išėjo,bet negįžo visą pmk. kietai ką ?? Uogos dieneles ;]] 737826
Geografija-Prikolinau su prieš save sėdinčiais klasiokais,ir biškiuka rašem.Nuobodi pmk. buvo. Uogos dieneles ;]] 905240
Lietuvių-Visą pmk.buvom tam kažkokiam renginį. Uogos dieneles ;]] 56551
Biologija-Puse pamokos dar vyko renginys,o paskuj ėjom į kitą klase prie kompų anketas pildyti apie patyčias.Tn buvo klsm. ar prasivardžiuoju,tyčiuojosi ir pan. žymejau ne.O potos pamokos užvariau ant vieno berno,šiaip netaip-nesipravardžiuoju Uogos dieneles ;]] 161124
Rusų-Nžn kdl,bet prie manęs atsisėdo mano klasiokas,darėm gramatikas ir paskuj leido daryt N.D nes mokytoja tipo labai buvo pavargus ;DD
NAMAI NAMUČIAI ;DD
Grįžau,pasedėjau prie pc,pavalgiau,pažiurėjau tw.O db sedžiu čia :)
Bye bye,ačiū kad išklausėt,o dabar galit eiti valgyti nemokamų močiutės cepelinų. Uogos dieneles ;]] 737826
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimeSk. 11 22, 2009 8:14 pm

Taigi...Apie vakarykštę dienąą.;D
-------------------------------
Atsikeliu,pažiūrių tw,visa pavargus aišku grįžus po diskonęęs Uogos dieneles ;]] 161124
Nk neveikiau,nuobodi diena,neskaitant to kad vakare variau į akrą nes nebuvo ka vkt.
Grįžtu ir pc iki 23h. ;DD
Atęęę Uogos dieneles ;]] 737826
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
@Kяistė.
Adminė*~
@Kяistė.


Pranešimų skaičius : 647
Join date : 2009-09-18
Age : 28

Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitimePen. 11 27, 2009 2:01 am

Heyy žmones! Uogos dieneles ;]] 56526
Apie mano dieną :
Atsikėliau,pavalgiau,susikuisiau ir į šūlę ;]]
Per visas pmk. nedirbom nes trimestrus vedė... (rock)
Lieša-Gavau 2,nes neparašiau rašinėlio,bet man ir p* buvo...Net paaiškint kaip rašyti ir apie ką rašyti negalėjo nu krč kauše yra. (puke) Uogos dieneles ;]] 905240
Anglų-Sedėjom,ir kūrėm sakinius..Taip žinokit buvo įdomu..;DD Uogos dieneles ;]] 127935
Muzika-Manęs paklausinėjo nk nemoku..Paskuj dainavom Uogos dieneles ;]] 197440
Etika-Plepėjom su mokytoja Uogos dieneles ;]] 61966
Istorija-Skaitėm. Uogos dieneles ;]] 127935
Rusų-Sedėjom ir skaitėm parašytus aprašymus apie kokį nors klasioką. Uogos dieneles ;]] 905240
Grįžau,sedėjau prie pc,tw../ Uogos dieneles ;]] 26878
Žodžiu atia Uogos dieneles ;]] 735929
Atgal į viršų Go down
https://ashley-tisdale.forumlt.com
Sponsored content





Uogos dieneles ;]] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Uogos dieneles ;]]   Uogos dieneles ;]] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Uogos dieneles ;]]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Ashley Tisdale fanų forumas :: Laisvalaikis :: Dienoraštis-
Pereiti į: